США досягли прогресу в переговорах з Іраном - Венс

Водночас представник адміністрації США підкреслив, що наразі рано говорити про остаточний успіх переговорів.
США досягли прогресу в переговорах з Іраном - Венс
 
Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив про певний прогрес у переговорах із Іраном щодо припинення війни. Про це в четвер, 14 травня, повідомляє Associated Press.
 
На думку Венса, робота над цими переговорами вже забезпечила перші результати, але говорити про остаточне вирішення ситуації поки що зарано.
 
Венс наголосив, що перебуває в постійному контакті з американськими дипломатами, які беруть участь у переговорах, і регулярно консультується з партнерами у регіоні. Ключовим питанням залишається запобігання можливості отримання Іраном ядерної зброї - ця вимога залишається основною умовою для подальших домовленостей.
 
Тим часом президент Дональд Трамп висловив невдоволення поточним станом переговорів. У Вашингтоні не виключають імовірності повернення до активних військових дій у разі провалу дипломатичних ініціатив.
 
"Іран не може володіти ядерною зброєю", - заявив американський лідер.
 
Зростання напруги пов’язане як із ситуацією навколо Ормузької протоки, так і з внутрішніми розбіжностями в іранському керівництві. Представники США вважають, що пропозиції Тегерана не відповідають очікуванням і не гарантують досягнення основних цілей переговорів.
 
 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK