Найбільшого виробника електроніки для Apple і Google зламали хакери

Викрадачі оприлюднили частину документів, зокрема схеми продуктів та фінансові матеріали, щоб підтвердити свої слова.
Найбільшого виробника електроніки для Apple і Google зламали хакери

Foxconn - один із найбільших у світі виробників електроніки для Apple, Google, NVIDIA - підтвердила кібератаку на частину своїх підприємств у Північній Америці. Про це повідомляє TechCrunch.

Компанія заявила, що потерпілі заводи уже поступово повертаються до нормальної роботи.

Відповідальність за атаку взяло на себе хакерське угруповання Nitrogen, яке стверджує, що викрало понад 11 млн файлів, зокрема й конфіденційні дані клієнтів Foxconn. Ідеться про Apple, Google, Intel, Dell та NVIDIA.

Зловмисники оприлюднили частину документів, зокрема схеми продуктів та фінансові матеріали, щоб підтвердити свої слова.

Nitrogen належить до груп подвійного вимагання: хакери не тільки шифрують файли, роблячи їх недоступними для жертви, а й попередньо викрадають їх, щоб погрожувати публікацією.

Така стратегія фактично дає угрупованню два способи заробітку на своїх злочинах.

Foxconn поки що не розкрила масштаби можливих витоків та наслідки інциденту.

 


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK