Франція зняла карантин із круїзного лайнера після спалаху кишкового вірусу
Круїзний лайнер Ambition, на борту якого понад 1700 осіб були ізольовані під час стоянки у Бордо через спалах гастроентериту, може залишити місто ввечері 14 травня. Про це повідомляє Le Figaro.
Судно, котре належить британській компанії Ambassador Cruise Line, вирушило з Шетландських островів 6 травня та до прибуття у Францію заходило до Белфаста, Ліверпуля і Бреста.
За даними влади, серед 1233 пасажирів - переважно літніх громадян Великої Британії та Ірландії - на початку тижня зафіксували симптоми шлунково-кишкового захворювання.
Окремо повідомляється, що 92-річний пасажир помер на борту внаслідок серцевого нападу. Влада заявила, що смерть не пов’язана зі спалахом гастроентериту.
На тлі міжнародного занепокоєння через випадки хантавірусу, зокрема після виявлення осередку захворювання на круїзному судні в Аргентині, французька влада спершу помістила лайнер на карантин після прибуття до Бордо.
Після лабораторного підтвердження вірусного гастроентериту заборону на висадку пасажирів скасували. Компанія повідомила про відновлення берегових екскурсій для здорових пасажирів. ВОдночас для решти - продовжують діяти процедури медичного нагляду та ізоляції.
Згідно з маршрутом, далі судно має попрямувати на північ Іспанії.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp








