На Білгородщині російська бомба вбила росіянина - соцмережі

Бомба не розірвалася, її дістали з підвалу та відвезли на полігон, повідомляють російські соцмережі.
На Білгородщині російська бомба вбила росіянина -  соцмережі

Російська авіабомба вбила мирного жителя у Білгородській області Росії. Про це повідомляє російський ТГ-канал Россия 24/7.

"Вона впала на приватну оселю, пробивши всі поверхи. Бомба не розірвалася, її дістали з підвалу та відвезли на полігон", - йдеться в повідомленні.

 

Торік  російський літак упустив авіаційну бомбу на підстанцію Бєлгорода, внаслідок чого близько 15 тисяч абонентів залишилися без світла.

 


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK