В Міноборони підтвердили удари по Москві

Сили оборони вперше уразили Московський НПЗ та деякі інші об'єкти, що раніше були під захистом ППО.
В Міноборони підтвердили удари по Москві

Міністерство оборони України підтвердило удари по об’єктах в Москві та Московській області: НПЗ, нафтобазі та виробництву мікроелектроніки. Про це  Міноборони повідомив у Threads.

Москва та область пережили одну з наймасштабніших атак за час повномасштабної війни, зауважило відомство.

"Війна повертається туди, звідки прийшла", - наголосили в Міноборони.

Сили оборони вперше уразили Московський нафтопереробний завод, нафтобазу Солнечногорская та кілька підприємств, пов’язаних із виробництвом мікроелектроніки, зазначили у відомстві.

"Раніше ці обʼєкти були захищені величезною кількістю засобів ППО. Але сталося щось дивне. Боже, бомбі Росію", - додало іронічно в повідомленні міністерство.

Як відомо, в Москві та інших регіонах Російської Федерації, а також на окупованих територіях України увечері 16 травня було оголошено загрозу атаки безпілотників. У різних районах РФ були зафіксовані пожежі на промислових об'єктах.

Стали відомі наслідки атаки дронів на Підмосков'я

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK