Дрон атакував атомну електростанцію в ОАЕ
Влада Абу-Дабі підтвердила пожежу поблизу атомної електростанції Барака після удару безпілотника.
У Об'єднаних Арабських Еміратах дрон завдав удару по електрогенератору атомної електростанції Барака, що спричинило пожежу. Про це пише Wall Street Journal у неділю, 17 травня.
Влада Абу-Дабі підтвердила пожежу поблизу АЕС Барака. Внаслідок атаки безпілотника загорівся генератор, сама станція залишається безпечною. Влада ОАЕ не повідомила, хто запустив безпілотник.
Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) заявило, що після удару один із реакторів працював на аварійному дизельному генераторі. Рівні радіації залишаються в нормі.
Директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі закликав до максимальної військової стриманості поблизу атомних електростанцій.
Чотири реактори АЕС Барака забезпечують 25% потреб ОАЕ в електроенергії. Після атаки роботу станції не зупиняли.
Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, Об'єднані Арабські Емірати могли таємно брати участь у військових ударах по Ірану під час нещодавнього конфлікту.
Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, Об'єднані Арабські Емірати могли таємно брати участь у військових ударах по Ірану під час нещодавнього конфлікту.
Саудівська Аравія завдала численних військових ударів по Ірану у відповідь на атаки по території королівства.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







