Київ відреагував на дронову атаку атомної електростанції в ОАЕ

Україна вже понад чотири роки зазнає навмисних ударів Росії по енергетичній інфраструктурі, включаючи АЕС, нагадав глава МЗС.
Київ відреагував на дронову атаку атомної електростанції в ОАЕ
 
Україна рішуче засуджує дронову атаку на Об’єднані Арабські Емірати, що призвела до займання поблизу атомної електростанції Барака. Про це повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга на платформі Х у неділю, 17 травня.
 
Сибіга назвав дії нападників абсолютно неприйнятними, наголосивши, що атака БПЛА, яка спричинила пошкодження електрогенератора біля АЕС Барака, є дуже небезпечною.
 
"Україна рішуче засуджує будь-які дії, які створюють небезпеку для функціонування ядерних об’єктів", - зазначив міністр.
 
Він також нагадав, що Україна вже понад чотири роки стикається з цілеспрямованими атаками Росії на свою енергетичну інфраструктуру, у тому числі й на атомні електростанції. Ці дії Росії, за словами Сибіги, становлять серйозну загрозу не лише для українців, але й для стабільності регіону та безпеки всього світу.
 
"Захист ядерних об'єктів усюди має критичне значення і мусить бути гарантований беззастережно", - резюмував глава МЗС.
 
Нагадаємо, 17 травня в столиці ОАЕ, Абу-Дабі, дронова атака спричинила займання у безпосередній близькості до АЕС Барака.
 
Раніше повідомлялося, що 2 березня в Ірані заявили про ураження ядерного об’єкта в місті Натанз під час авіаударів у рамках військової операції США та Ізраїлю. 
 
 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK