У Білорусі стартували навчання із застосування ядерного озброєння за участі Росії

У Білорусі розпочалися навчання підрозділів, що відпрацьовують бойове застосування ядерної зброї у взаємодії з російськими військовими. У Міноборони РБ заявляють, що це планові заходи.
 |  Автор: Мальцева Ольга
У Білорусі стартували навчання із застосування ядерного озброєння за участі Росії
Ілюстроване фото / Getty images

18 травня у Білорусі стартували навчання підрозділів, які відпрацьовують питання бойового застосування ядерного озброєння у взаємодії з російськими військовими, про що повідомило Міністерство оборони Республіки Білорусь у Telegram-каналі. 

У відомстві зазначили, що до тренувань залучено частини ракетних військ і авіації. Основний акцент робиться на підвищенні рівня підготовки особового складу, перевірці готовності озброєння, військової та спеціальної техніки до виконання завдань, а також на відпрацюванні організації дій із застосуванням сил із непідготовлених районів. 

Окремо передбачено практичні елементи, пов’язані з логістикою доставки ядерних боєприпасів і підготовкою їх до можливого використання у координації з російською стороною, а також перевірку здатності підрозділів діяти приховано, переміщатися на значні відстані та виконувати необхідні розрахунки для застосування відповідних засобів. 

У білоруському оборонному відомстві підкреслили, що ці заходи мають плановий характер і, за їхніми твердженнями, не спрямовані проти інших держав та не створюють додаткових загроз для регіональної безпеки.

Нагадаємо, Росія атакувала цивільне китайське судно в територіальних водах України. У ніч проти 18 травня російські війська завдали удару дронами по цивільному торговельному судну під прапором Китаю в українських територіальних водах.

 



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK