У Росії повідомили про вибухи та пожежі на НПЗ і хімічному підприємстві 20 травня
20 травня в Росії зафіксовано нову хвилю пожеж на об’єктах нафтопереробної та хімічної інфраструктури: повідомляється про займання на НПЗ у Нижегородській області та на одному з хімічних підприємств у Ставропольському краї, про що інформує ASTRA.
У місті Кстово вранці місцеві мешканці повідомили про серію вибухів, після чого на території нафтопереробного заводу виникла пожежа.
За даними, які були проаналізовані на основі відео з місця події, ймовірно, ураження припало на південно-західну частину підприємства «Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез», зокрема на установку первинної переробки нафти типу ЕЛОУ-АВТ.
Цей технологічний вузол використовується для початкової обробки сирої нафти та її поділу на основні нафтопродукти, серед яких бензин, дизельне паливо і гас.
Після інциденту місцева влада запровадила обмеження в освітньому процесі, перевівши частину учнів Кстовського району на дистанційне навчання та рекомендувавши не відвідувати дошкільні заклади.
Завод «Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез» є одним із найбільших нафтопереробних підприємств у РФ і має стратегічне значення для забезпечення паливом, зокрема центральних регіонів країни.
Нагадаємо, Путін і Сі Цзіньпін провели переговори в Пекіні: обговорили новий етап співпраці РФ і Китаю. Під час зустрічі в Пекіні Володимир Путін і Сі Цзіньпін обговорили розвиток двосторонніх відносин, стратегічну координацію та роль Росії й Китаю у глобальній політиці.










