У Данії стався найсильніший землетрус із 2012 року

Сейсмологи зазначають, що для регіону це відносно помітна подія, яка привернула увагу фахівців.
У Данії стався найсильніший землетрус із 2012 року

У районі поблизу столиці Данії - Копенгагена - стався землетрус магнітудою 3,9. Про це повідомляє Європейсько-Середземноморський сейсмологічний центр (EMSC).

Епіцентр знаходився приблизно за 28 кілометрів на південь від міста. Підземні поштовхи зафіксували у другій половині дня.

Як зазначається, коливання відчувалися не лише в Данії, а й у сусідній Швеції, зокрема у місті Мальме. До поліції Копенгагена надійшло багато дзвінків від мешканців.

За словами сейсмологів, ця подія стала помітною за скандинавськими мірками і викликала підвищену увагу фахівців.

Поштовхи також могли відчуватися у місті Оденсе на острові Фюн. Влада повідомляє, що постраждалих немає, однак не виключає слабких афтершоків.

Землетрус став найсильнішим у регіоні з 2012 року.

Нагадаємо, 12 травня у Закарпатській області стався землетрус. Наприкінці березня підземні поштовхи зафіксували під Полтавою

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK