Посланець США зробив заяву про нафту Гренландії

Постачання нафти з Гренландії могло б полегшити становище, що склалося через ситуацію навколо Ормузької протоки.
Посланець США зробив заяву про нафту Гренландії

Постачання нафти з Гренландії могло б закрити дефіцит енергоресурсів, що виник через ситуацію навколо Ормузької протоки. Про це заявив спецпосланник президента США Дональда Трампа з питань Гренландії Джефф Лендрі, передає The Hill у п'ятницю, 22 травня.
 
"Гренландія могла б уже зараз експортувати 2 млн барелів нафти на добу. Подумайте, що це могло б означати. Подумайте, який тиск це зняло б з Ормузької протоки", - сказав він.
 
Лендрі вважає, що видобуток нафти в Гренландії можна було б запустити "приблизно протягом десяти місяців".
 
"Трамп - єдиний президент за останні 30 чи 40 років, який справді дбає про те, щоб щось зробити й вивести Гренландію на карту", - заявив він.

Як відомо, конфлікт на Близькому Сході фактично призвів до закриття Ормузької протоки - важливого морського шляху, яким транспортується близько п’ятої частини світових обсягів нафти та скрапленого природного газу, що викликає занепокоєння щодо можливих перебоїв у постачанні.

Нагадаємо, цього тижня Лендрі вперше відвідав столицю Гренландії Нуук без офіційного запрошення. Стало відомо, що США відкривають нове консульство в Нууку, що стане розширенням американської присутності в Гренландії на тлі посилення уваги Білого дому до Арктики.

Раніше президент США Дональд Трамп висловлював намір приєднати Гренландію до США

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK