Рубіо розповів про ситуацію у переговорах з Іраном

Держсекретар США заявив, що американські перемовники мають справу з "дуже важкою групою людей".
Рубіо розповів про ситуацію у переговорах з Іраном

У переговорах між США та Іраном є певний прогрес, однак подальші військові дії усе ще не виключені. Про це у п’ятницю, 22 травня, розповів держсекретар США Марко Рубіо передає Reuters.

"Певний прогрес є. Я не перебільшуватиму його, але й не применшуватиму. Потрібно ще багато працювати. Ми ще не досягли мети. Сподіваюся, що ми її досягнемо", - сказав Рубіо.

Він також зазначив, що плани Ірану щодо запровадження системи оплати за прохід протокою, через яку проходить п’ята частина світових обсягів нафти та скрапленого природного газу, є "неприйнятними".

"Ми маємо справу з дуже важкою групою людей, і якщо ситуація не зміниться, то президент чітко дав зрозуміти, що у нього є інші варіанти", - сказав Рубіо.

Він додав, що США не просили НАТО про допомогу щодо Ормузької протоки, але мають підготувати альтернативний план на випадок, якщо Іран не погодиться знову відкрити водний шлях.

Напередодні Рубіо розповів, що пакистанські посередники цього тижня відправляться у Тегеран, і висловив сподівання на подальший прогрес у переговорах.

Трамп і Нетаньягу зітнулися через Іран - CNN

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK