РФ ударила по двох школах Києва: засипало укриття

Ворожі удари завдані по двох школах: в одній засипало вхід до укриття з людьми всередині, а в другій сталася пожежа.
РФ ударила по двох школах Києва: засипало укриття

Росія влучила в дві школи Шевченківського району Києва за раз під час масованого удару в ніч проти 24 травня. В одній засипало вхід до укриття з людьми всередині, а в другій сталася пожежа. Про це розповів київський міський голова Віталій Кличко.

За його словами, під час удару всередині шкільного укриття пробували люди.

"Вхід в укриття засипало", - написав він.

Рятувальники вирушили на місце пригоди. Нині кількість людей у приміщенні та їхній стан уточнюються.

Кличко повідомив про удар по другій школі в Шевченківському районі: на другому поверсі виникла пожежа.

Подробиці влучання також з'ясовуються.

Загалом унаслідок нічної атаки в столиці постраждали десять осіб.

Нагадаємо, Повітряні сили ЗСУ оголосили загрозу застосування балістичної ракети середньої дальності Орєшнік в ніч на 24 травня, а також повідомили про швидкісну ціль на Київ. Згодом у столиці пролунали вибухи.

Після цього Кличко повідомив, що наслідки ворожої атаки фіксуються щонайменше в чотирьох районах Києва.

Атака на Київ: є влучання, відомо про потерпілих

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK