Рубіо заявив про "значний прогрес" у переговорах з Іраном

Він підтвердив позицію Вашингтона, що Іран не повинен мати ядерну зброю, назвавши "абсурдною" будь-яку протилежну можливість.
Рубіо заявив про "значний прогрес" у переговорах з Іраном

Держсекретар США Марко Рубіо заявив про "значний прогрес" у переговорах із Іраном щодо потенційної угоди, однак наголосив, що фінального результату поки немає. Про це він сказав, перебуваючи з візитом в Індії, інформує AP.

Рубіо підтвердив позицію Вашингтона, що Іран не повинен мати ядерну зброю, назвавши "абсурдною" будь-яку протилежну можливість.

Він також згадав про можливі позитивні зрушення щодо Ормузької протоки, зазначивши, що прогрес останніх 48 годин, у разі реалізації, може призвести до її "повного відкриття без зборів".

За словами Рубіо, США продовжують робити ставку на дипломатичний шлях врегулювання конфлікту. Водночас він підкреслив, що "ще є над чим працювати" і остаточної домовленості поки не досягнуто.

Нагадаємо, Дональд Трамп заявив, що угода між США та Іраном вже "в основному узгоджена". Тепер має бути фіналізація деталей. Відкриття Ормузької протоки, через яку раніше проходило близько 20% світового видобутку нафти і газу, є одним із ключових елементів угоди.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK