Іран заперечив домовленість про вивезення збагаченого урану
Питання ядерної програми нібито відтермінували до переговорів щодо остаточної угоди між Тегераном і Вашингтоном.
Нагадаємо, Верховний лідер Ірану Моджтаба Хаменеї наказав не вивозити з країни запаси високозбагаченого урану.
Раніше Іран пригрозив розпочати збагачення урану до 90% у разі нових атак з боку США чи Ізраїлю.
Нагадаємо, 1 травня Тегеран висунув нову пропозицію, яка може стати основою для перезапуску діалогу зі Сполученими Штатами щодо припинення конфлікту. Іран сигналізує про готовність включити в переговорний порядок денний питання своєї ядерної програми в обмін на зняття санкцій з боку США.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







