Рівень загрози - критичний: кораблі в Ормузі попередили про небезпеку

Зберігаються загроза мінування судноплавних маршрутів через протоку та перешкоди в роботі супутникових навігаційних систем.
Рівень загрози - критичний: кораблі в Ормузі попередили про небезпеку

Рівень загрози для судноплавства в Ормузькій протоці залишається на позначці "критичний". Про це повідомило Управління морських торговельних операцій Великої Британії (UKMTO).
 
Зазначається, що американська блокада обмежує весь вхідний і вихідний трафік з іранських портів.
 
Нейтральні торгові судна, які проходять через Ормузьку протоку, повинні триматися на відстані не менше 30 морських миль (близько 56 км) від кораблів ВМС США і бути готовими відповідати запити американських військових, "щоб знизити ризик бути помилково сприйнятими за загрозу".
 
"Заходи щодо забезпечення дотримання блокади включають виведення з ладу та обстріл суден, які не демонструють негайного підкорення блокуючим силам", - йдеться в повідомленні.

Крім того, зберігаються загроза мінування судноплавних маршрутів через протоку та перешкоди в роботі супутникових навігаційних систем.

Нагадаємо, глава Пентагону Піт Гегсет заявив, що незважаючи на заяви Ірану про контроль над Ормузькою протокою, насправді США контролюють там обстановку.

У неофіційному проєкті можливої угоди між Іраном та США передбачені зміни режиму судноплавства через Ормузьку протоку.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK