У Росії створять міністерство для захисту від дронів
Серед завдань міністерства - захист неба над Нижньогородською областю та об'єктів комунально-енергетичного комплексу.
У Нижньогородській області Росії створять "міністерство захисту об'єктів", основним завданням якого буде захист від українських безпілотників. Про це повідомив губернатор Гліб Нікітін у суботу, 30 травня.
Посадовець підписав указ про реформу регіонального уряду. Її головна новинка - окреме "міністерство захисту об'єктів", потреба в якому виникла на тлі регулярних ударів українських дронів.
Новостворене міністерство разом із міністерством енергетики й ЖКГ курируватиме віцепрем'єр регіону. У єдиному блоці зберуться функції, що стосуються і "внеску Нижньогородської області в обороноздатність країни", і безпеки самого регіону, заявив губернатор.
Серед завдань Нікітін назвав "захист неба над регіоном" та об'єктів комунально-енергетичного комплексу, як "є одними з основних цілей атак ворожих безпілотників".
Варто зазначити, що відстань від Нижнього Новгорода до кордону з Україною - понад 600 км.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що план по далекобійних санкціях та мідлстрайках у відповідь на російські удари виконується.
Помста за Бучу: дрони розбили полігон РФ у тилу
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що план по далекобійних санкціях та мідлстрайках у відповідь на російські удари виконується.
Помста за Бучу: дрони розбили полігон РФ у тилу
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







