ЗМІ дізналися про нові плани США щодо військ у Європі

США мають представити плани союзникам на конференції з пошуку сил Північноатлантичного договору (НАТО) вже наступного місяця.
ЗМІ дізналися про нові плани США щодо військ у Європі

США планують прискорити виведення військ зі своїх баз у Європі та представлять відповідні пропозиції союзникам по НАТО наступного місяця. Про це повідомила газета Welt am Sonntag із посиланням на джерело у Пентагоні.

Вашингтон у травні оголосив про намір вивести 5 тис. військовослужбовців із Німеччини. Це рішення пов’язували з розбіжностями між президентом США Дональдом Трампом та європейськими країнами щодо війни з Іраном.

Нині Німеччина залишається країною з найбільшою кількістю американських військових у Європі - там дислокуються близько 35 тис. військовослужбовців США.

На момент оголошення планів Пентагон повідомляв, що виведення військ має завершитися протягом шести-дванадцяти місяців.

Газета не уточнює, наскільки швидшим може бути цей процес і які саме військові об’єкти можуть потрапити під скорочення. За даними видання, США представлять свої пропозиції союзникам під час конференції з пошуку сил Північноатлантичного договору (НАТО) вже наступного місяця.

Раніше президент США Дональд Трамп не виключав виведення військ ще з двох країн Європи.

Пентагон назвав виведення військ з Німеччини "покаранням" за Іран - ЗМІ

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK