Іран уперше погодився обговорити ядерну програму - Рубіо
Нині для дипломатичного процесу відкриваються нові можливості, яких раніше не було, зазначив держсекретар США.
Іран уперше погодився обговорити аспекти своєї ядерної програми. Про це повідомив державний секретар США Марко Рубіо в інтерв'ю Sky News у вівторок, 2 червня.
За його словами, зараз перед США "відкривається перспектива" у перемовинах з Іраном.
"Перед нами відкривається перспектива - це може статися сьогодні, завтра або наступного тижня - що вперше, принаймні на моїй пам'яті, вони погодилися обговорювати аспекти своєї ядерної програми, про які ще місяць або рік тому вони навіть не хотіли згадувати", - сказав Рубіо.
Втім, за його словами, через "дещо роздроблене" керівництво іранського режиму отримання відповідей у процесі переговорів триває "кілька днів", що ускладнює процес.
Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що угода з Іраном може бути досягнута "протягом наступного тижня".
Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що успіх переговорів між США та Іраном щодо ядерної програми багато в чому залежить від створення ефективного механізму міжнародного контролю.
Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що угода з Іраном може бути досягнута "протягом наступного тижня".
Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що успіх переговорів між США та Іраном щодо ядерної програми багато в чому залежить від створення ефективного механізму міжнародного контролю.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







