Іран уперше погодився обговорити ядерну програму - Рубіо

Нині для дипломатичного процесу відкриваються нові можливості, яких раніше не було, зазначив держсекретар США.
Іран уперше погодився обговорити ядерну програму - Рубіо

Іран уперше погодився обговорити аспекти своєї ядерної програми. Про це повідомив державний секретар США Марко Рубіо в інтерв'ю Sky News у вівторок, 2 червня.
 
За його словами, зараз перед США "відкривається перспектива" у перемовинах з Іраном.
 
"Перед нами відкривається перспектива - це може статися сьогодні, завтра або наступного тижня - що вперше, принаймні на моїй пам'яті, вони погодилися обговорювати аспекти своєї ядерної програми, про які ще місяць або рік тому вони навіть не хотіли згадувати", - сказав Рубіо.
 
Втім, за його словами, через "дещо роздроблене" керівництво іранського режиму отримання відповідей у процесі переговорів триває "кілька днів", що ускладнює процес.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що угода з Іраном може бути досягнута "протягом наступного тижня".

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що успіх переговорів між США та Іраном щодо ядерної програми багато в чому залежить від створення ефективного механізму міжнародного контролю.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK