Стало відомо, чи візьме Трамп участь у саміті НАТО
Президент США Дональд Трамп візьме участь у зустрічі глав держав НАТО, яка відбудеться в Туреччині.
Американський президент Дональд Трамп візьме участь у саміті НАТО, який пройде у Туреччині в липні. Про це повідомив державний секретар США Марко Рубіо, пише Reuters у середу, 3 червня.
Він заявив, що попри своє розчарування НАТО лідер США візьме участь у зустрічі.
"Сполучені Штати все ще є членами альянсу НАТО, і ми будемо в Туреччині, щоб обговорити всі ці питання. Президент особисто візьме участь у наступній зустрічі глав держав НАТО, де всі ці моменти будуть прояснені", - сказав Рубіо.
Нагадаємо, Туреччина очікує на липневому саміті НАТО також лідерів та міністрів оборони країн-партнерів з Індо-Тихоокеанського регіону, таких як Японія, Південна Корея, Австралія та Нова Зеландія.
Раніше повідомлялося, що в НАТО міркують про скасування щорічних самітів. Це пояснюється як фактором Трампа, так і загальним бажанням оптимізувати формат роботи Альянсу.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







