Переключиться на мобильную версию

Онищенко їде до свого друга Трампа: Він зупинить всі війни

Спецтема: Выборы в США
Депутат Олександр Онищенко збирається до США відвідати свого друга Дональда Трампа, який сьогодні був обраний президентом .
Онищенко може залишитись в США
Онищенко може залишитись в США
pravda.com.ua

Депутат Олександр Онищенко, який утік з України через “газову справу“, привітав свого друга Дональда Трампа, обраного президентом. Він збирається у США.

Читай также: ГПУ задержала мошенника, обещавшего “отмазать“ Онищенко

Про це він розповів Українській правді, відповідаючи на питання. “Я дуже радий. Вже його привітав“, - повідомив Онищенко, який дружить з Трампом.

В коментарі він повідомив, що збирається приїхати до нового президента в гості, ще до інавгурації. “Раніше приїду“, - сказав він. На уточнююче запитання, чи залишиться він там, бо можливо тепер йому там безпечніше, Онищенко сказав: “Подивимось, може залишусь“.

На питання, чи розмовляють вони з Трампом про політику і чи є позитивом для України його перемога, Онищенко сказав: “Так, розмовляємо про Україну. Я думаю, він зупинить всі війни. У нього немає агресії, він здатний з усіма домовлятися“.

Читай также: Депутат в бегах: Пэрис Хилтон рассказала об отношениях с Онищенко

На питання, чи не виключає він, що може стати посередником між його другом Трампом та Петром Порошенком, адже під час президентського візиту в США Трамп відмовився від зустрічі з ним, Онищенко сказав: “Можливо. Подивимось. Але поки що я ворог народу. Точніше мене ним зробили. Тому я маю свої проблеми вирішити“.

На запитання, чи буде він вирішувати свої проблеми за допомогою Трампа, Онищенко сказав: “Ні, думаю, сам впораюсь“. Онищенко вважає справу проти себе сфабрикованою. “Там немає жодних перспектив“, - додав він.

Нагадаємо, что нещодавно Онищенко розказував, що останні два роки він фінансував тільки президента Петра Порошенка.

Дивись також - Ляшко: Онищенко платив  Порошенко за “дах“:

Ляшко: Онищенко платил Порошенко за "крышу"
0:00 / 03:11


Читай также: В СБУ подтвердили допрос адвоката Онищенко по делу о сепаратизме

Нагадаємо, що 17 червня генпрокурор Юрій Луценко направив до парламенту подання на затримання і арешт Онищенко, як одного з організаторів корупційної схеми із перепродажу газу. 29 червня подання задовольнили.

Скориставшись депутатською недоторканністю, Онищенко покинув Україну, відправившись в РФ, а пізніше - до Великобританії. У Лондоні він заявив, що оформляє дозвіл на проживання і вже подав прохання про надання йому політичного притулку. ГПУ не виключає, що побіжний народний депутат перебереться з Британії до Росії.

Комментариев (7)
Отсортировать по дате Вниз
Nikolas555    10.11.2016, 09:23
Оценка:  +3
Nikolas555
А Трамп знает,что у него есть друг Онищенко?
Nikol3012213    09.11.2016, 19:27
Оценка:  -1
Nikol3012213
Цей бандюга Оніщенко їде до Ттрампа, щоб той його врятував, я благаю Господа Бога щоб з того літака в який він сяде розлетівся на кусочки ця ченська тварюка най буд6е прклята др 7-го поколння най Господь допоже цій тварюці здохути?
konzevoy    09.11.2016, 19:23
Оценка:  -6
konzevoy
Он даст команду сбивать российские самолеты, он силовым методом будет влиять на уничтожение системы в Северной Корее, он заберет пособия по безработице у американцев и отдаст их на вооружение, он разделит империю зла на подконтрольные соседним странам территории и т д
konzevoy    09.11.2016, 19:23
Оценка:  -6
konzevoy
если он этого не будет делать, то он не будет президентом
Rot_front  (аноним)  09.11.2016, 19:23
Оценка:  +2
Rot_front
Срочно к психиатру!
denny_west    09.11.2016, 19:26
Оценка:  +7
denny_west
может лучше посмотреть, что он сам будет делать и не фантазировать за него?
FANTOMAS_    09.11.2016, 19:19
Оценка:  +11
FANTOMAS_
Він зупинить всі війни
...........................

Очень хотелось бы, что бы так и произошло!
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь