Жителі Луцька приготували велетенський бутерброд з салом

Жителі Луцька приготували велетенський бутерброд з салом
gpu-ua

Як повідомив ініціатор фестивалю, директор фірми Ідея Віталій Іваницький, бутерброд  вибудовували жителі Луцька, що прийшли на свято в парк культури й відпочинку ім. Лесі Українки. Сало й хліб вони приносили з собою на заклик організаторів.

Крім того, для мешканців Луцька було організовано дегустацію й продаж продукції фермерів, колективних сільськогосподарських підприємств, ковбасних цехів і спиртзаводу Луцька.

У програмі фестивалю також були конкурс краси серед свиней, конкурси саломанів (їли сало на час - хто більше й швидше) і богатирів (боротьба найтовстіших учасників фестивалю), концерт Ода салу, а також наукова конференція Розвиток свинарства в Україні й інших країнах і показ документальної стрічки режисера Олеся Саніна Сало.

Крім того, як повідомлялося, учора з нагоди фестивалю була створена нова партія – Любителів  сала.

Нагадаємо, що акція З любов'ю до сала проводиться з 2006 року, за словами організаторів, з метою підтвердити, що сало є гордістю й древньою традицією українців. Нагадаємо, у вересні 2007 року на 2-му чемпіонаті аматорів сала був виготовлений 73-метровий бутерброд із салом, а на першому чемпіонаті в жовтні 2006-го городяни вибудували бутерброд  довжиною  43 метри.

20 січня цього року Свято сала пройшло і в Полтаві.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK