Фракція БЮТ поки що не обговорювала питання про початок імпічменту Ющенка

Фракція БЮТ поки що не обговорювала питання про початок імпічменту Ющенка
tymoshenko.com.ua

Про це повідомив перший заступник лідера фракції Андрій Кожем'якін. За його словами, фракція БЮТ підтримала закон про тимчасові слідчі комісії "як послідовна політична сила".

Він нагадав, що два роки тому, перебуваючи в опозиції, БЮТ виступав за необхідність прийняття такого закону і відтоді "точка зору не змінилася".

Кожем’якін також висловив думку, що даний закон є інструментом для парламентаріїв у питанні контролю за діючою владою.

Водночас, відповідаючи на запитання журналістів, чи спричинить прийняття даного закону початок процедури імпічменту Президента, бютівець зазначив, що "які-небудь підводки під конкретну особу або окремо взяту посаду" не потрібно робити.

Кожем’якін зазначив, що на засіданні фракції БЮТ питання про можливість імпічменту не обговорювалось. "Можливо, в інших політичних силах цього питання торкалися", - додав він.

Нагадаємо, вчора парламент прийняв Закон Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію та тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України. Цим законом, зокрема, передбачено особливості діяльності спецкомісії, яка займатиметься проведенням розслідування обставин вчинення Президентом України державної зради або іншого злочину.

У законі передбачено, що підставою для ініціювання питання про усунення Президента з посади в порядку імпічменту та утворення спеціальної слідчої комісії є подання, яке підписано більшістю народних депутатів України від конституційного складу ВР, підписи яких не відкликаються. Також у законі передбачено, що Рада більшістю голосів народних депутатів від її конституційного складу приймає рішення про ініціювання питання про усунення Президента України з посади в порядку імпічменту та включення його до порядку денного сесії як невідкладного.

Раніше спікер Володимир Литвин заявив, що реалізувати процедуру імпічменту в Україні неможливо, а також спрогнозував розвиток подій у випадку висловлення недовіри уряду.

Поделись:

Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK