Генпрокуратура розпочала перевірку фактів крадіжки російського газу

Генпрокуратура розпочала перевірку фактів крадіжки російського газу
Reuters
"Генеральна прокуратура здійснює перевірку цих питань", - сказав у п'ятницю на брифінгу у Києві заступник генпрокурора України Віктор Пшонка, коментуючи звернення Ющенка до Генпрокуратури перевірити інформацію стосовно несанкціонованого відбору Україною транзитного газу, висловлювання політиків стосовно причетності глави держави до газового бізнесу.

Разом зі тим він підкреслив, що на даний час матеріали із даних питань від правоохоронних органів до прокуратури не надходили.

"На сьогодні матеріалів СБУ, МВС, податкової служби, митної служби, прикордонної служби, зовнішньої розвідки у Генеральної прокуратури немає", - зазначив Пшонка, підкресливши, що у зв'язку із цим Генпрокуратура не вживає жодних заходів процесуального характеру.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Ющенко доручив генеральному прокурору Олександру Медведьку перевірити заяви, які стосуються нібито несанкціонованого відбору Україною російського газу.

Також Ющенко дав доручення Генеральній прокуратурі перевірити висловлювання політиків щодо його причетності до газового бізнесу.

Уповноважений Президента із питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський заявив, що Генпрокуратура має намір порушити кримінальну справу у зв'язку із заявами глави російського уряду Володимира Путіна про несанкціонований відбір газу із газотранспортної системи України та допитати його.
Поделись:

Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK