Ющенко розповів Корреспонденту про небезпеку лівої політики Тимошенко

Ющенко розповів Корреспонденту про небезпеку лівої політики Тимошенко
president.gov.ua

Ющенко заявив, що та політика, яка проводиться, що в 2005-му, що в 2008-му роках деякими урядами, м'яко кажучи, її важко назвати ринковою.

"Це, наприклад, коли забороняється в країні, в якій є 6,5 млн. т зерна понад норму, продавати зерно або забороняється продавати соняшникову олію, якої у нас найбільше в світі. Ми перший виробник у світі - 48% ринку тримається на українському виробництві, у сім разів більше виробляємо, ніж споживаємо, коли м'ясо в Україні завозиться в небувалих обсягах - 550 тисяч ", - заявив Президент Корреспонденту.

"Ми говоримо, що це - небезпечна, ліва політика, з власністю так не можна робити. Це не державна власність", - сказав Ющенко.

Крім того, Президент пригадав ситуацію, коли уряд заявив, що за два роки можна заплатити 135 млрд. грн. індексованих боргів за вкладами населення.

"Це нереально! Потім починається 2008 рік, за один місяць видається 6 млрд. грн. І за перші три місяці 2008 року ми даємо річну інфляцію. Ми за перший квартал мали 9,5% інфляції - це річна інфляція. За другий квартал ми вже мали 16%, по році ми маємо 23%. Тепер подивіться на всю цю нісенітницю ", - наголосив Президент в інтерв'ю Корреспонденту.

Популізм - це така домінанта: як принести людині гарну новину, нехай порожню, нехай брехливу, але людина любить це слухати, наголосив глава держави. Потім, через місяць, коли починається розуміння, яку плату потрібно за це нести, тоді реакції змінюються.

"Якщо б Росія керувалася такими ж методами, то їх стабфонд можна було б роздати на зарплати протягом місяця", - заявив Ющенко.

Відповідаючи на запитання, як довго буде працювати уряд, Ющенко відповів, що є процедури оцінок роботи уряду, згідно з яким Президент не має компетенції сьогодні відправити прем'єр-міністра чи будь-якого міністра у відставку - "це не моя компетенція у відповідності з Конституцією ".

Читайте в повному обсязі перше інтерв'ю Президента українським друкованим виданням за останні два роки в № 6 журналу Корреспондент від 21 лютого 2009 року.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK