Рада посилила відповідальність за наругу над могилами

Рада посилила відповідальність за наругу над могилами
interesniy.kiev.ua

За це рішення проголосували 364 із 442 народних депутатів України, зареєстрованих у сесійній залі.

У законі передбачено, що наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом (останками, прахом) померлого, а також викрадення предметів, що знаходяться на (в) могилі або в іншому місці поховання, або на тілі (останків, пороху) померлого, - караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом терміном до шести місяців, або обмеженням волі терміном до трьох років, або позбавленням волі на той самий термін.

А ті ж дії, які вчинено повторно або за попередньою змовою групою осіб, або із застосуванням насильства або погрозою їх застосування, або здійснені через політичні, ідеологічні мотиви, через мотиви расової, національної чи релігійної нетерпимості, ворожнечі чи ненависті стосовно певної соціальної групи, - караються обмеженням волі терміном до п'яти років або позбавленням волі на той самий термін.

У законі передбачено, що якщо такі дії спричинили тяжкі наслідки, то передбачається покарання у вигляді позбавлення волі терміном від п'яти до дванадцяти років.

Як повідомлялося, в лютому у Волинській області затримано двох молодих людей, які зруйнували 37 пам'ятників на місцевому кладовищі в селі Новосілки Горохівського району.

У серпні минулого року в Донецькій області затримано 20-річного чоловіка, який пошкодив 55 надгробних пам'ятників на цвинтарі селища Сєдово, розташованого на узбережжі Азовського моря.

Поделись:

Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK