Київська влада скасувала платні послуги ЖЕКів

Київська влада скасувала платні послуги ЖЕКів
фото: Новинар

Відповідним розпорядженням міськадміністрація скасувала своє розпорядження від 23 січня цього року про введення таких послуг та затвердження їхнього переліку.

Адміністрація пояснює причину скасування платних послуг протестом прокуратури Києва і позицією представництва Державного комітету з регуляторної політики та підприємництва у Києві.

Як повідомлялося раніше, 28 липня, депутат Київради, лідер блоку свого імені Віталій Кличко звернувся з проханням до прокурора Євгена Блажівського з проханням скласти протокол про адміністративне порушення стосовно голови столичної міськдержадміністрації Леоніда Черновецького.
Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK