Рада сьогодні займеться Повітряним кодексом

Рада сьогодні займеться Повітряним кодексом
Корреспондент.net

Як сказано в порядку денному, ранкове пленарне засідання розпочнеться з оголошення заяв і пропозицій від фракцій. Потім Рада розгляне проекти законів про внесення змін до Бюджетного кодексу (у новій редакції) з пропозиціями Президента, про затвердження загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, а також про послуги, які надають місцеві органи влади.

Після цього депутати планують розглянути законопроект про страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою. Також на порядку денному парламенту - постанова про введення мораторію на виселення творчих спілок і проект закону про державну житлової політики.

Потім парламент розгляне зміни в закон Про управління об'єктами державної власності щодо врегулювання порядку участі та голосування представників держави на зборах господарчих товариств та внесення змін до закону Про судоустрій України щодо порядку призначення суддів на адміністративні посади.

Крім того, парламент може внести до порядку денного і направити до Конституційного суду законопроекти про внесення змін до Конституції щодо забезпечення реалізації прав територіальної громади, а також щодо термінів повноважень Верховної Ради Криму, місцевих рад, сільських, селищних і міських голів.

Нагадаємо, що 31 березня Рада відмовилася прийняти Повітряний кодекс і в кінці квітня Кабінет міністрів знову вніс документ на розгляд Ради (законопроект № 4419), виключивши норму в перехідних положеннях, яка передбачала передачу аеропортів з комунальної в державну власність.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK