Лавров: Зурабов готується до приїзду в Україну

Лавров: Зурабов готується до приїзду в Україну
АР

Про це він заявив сьогодні, 23 жовтня, на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ України Петром Порошенком у Москві (Росія).

"Зурабов, призначений послом в Україну, готується до від'їзду до Києва, його приїзд до Києва відбудеться вчасно", - сказав він.

Водночас, він відмовився прогнозувати час приїзду Зурабова до Києва.

Як повідомлялося, 7 жовтня прес-секретар президента Росії Наталія Тімакова заявила, що позиція Москви щодо нового посла РФ в Україні, якого призначили ще влітку, не змінилася.

Михайла Зурабова призначено послом Росії в Україні в серпні цього року, але він досі так і не приїхав до Києва. У своєму відкритому зверненні до керівництва України 11 серпня російський президент Дмитро Медведєв, зокрема, оголосив про рішення поки не направляти до Києва нового російського посла.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK