Литвин зіграв у футбол зі студентами
Литвин виступив у ролі капітана свого футбольного клубу Фортуна, і привів команду до перемоги. Студенти поступилися з рахунком 8:3. Один з голів належить спікеру.
Спілкуючись з журналістами перед матчем, спікер розповів, що футбол та інші спортивні командні ігри для нього є можливістю відвести душу і підтримати спортивну форму.
Представляючи свій футбольний клуб Фортуна, Литвин розповів, що в нього входять політики, бізнесмени та держслужбовці віком від 25 до 65 років. Грають в ньому і колишні динамівці - Віктор Чанов і Віктор Хлус. А свою історію Фортуна почала більш ніж 15 років тому.
"Ми любимо свій клуб і футбол за те, що відбувається після гри, - за спілкування. Взагалі, я вважаю, що треба жити в постійному русі, і клуб - це наше життя", - сказав Литвин.
Переможці подарували університетській команді комплекти спортивної форми та м'ячі.
Це вже не перша перемога команди Литвина на виїзному товариському матчі. У червні цього року клуб спікера обіграв у футбол команду чемпіонів у Рівненській області.







