У Києві закрили єдину в Україні приватну лабораторію з діагностики грипу A/H1N1
Голова фонду Eurolab, керівник штабу Кияни проти грипу Андрій Пальчевський заявив: "Я вважаю це викликано тим, що ми фіксуємо розмахи епідемії свинячого грипу, за останні дні до нас звернулося понад 100 тисяч людей, багатьом з них тести були зроблені безкоштовно. Це просто неприпустимо і злочинно в епоху епідемії. Ми вважаємо, що це зведення рахунків ", зазначив Пальчевський.
За його словами, "чиновники хочуть зменшити реальні розмахи епідемії грипу A/H1N1 в Україні", і висловив сумніви щодо правдивості інформацією МОЗ України про масштаби епідемії та реальну кількість хворих на вірус A/H1N1.
"Наприклад, в Америці за шість місяців епідемії свинячого грипу вірусом A/H1N1 були заражені 22 мільйони людей, близько чотирьох тисяч загинули, з них 540 дітей. Але ж у США понад 20 лабораторій, а у нас тільки три", сказав Пальчевський.
За його словами, лабораторію клініки Eurolab закрила міська санітарно-епідеміологічна станція, за порушення у документації.
"Але ми працюємо вже п'ять років. І проблем не виникало. Ми - єдина в Україні приватна лабораторія, яка діагностує вірус грипу A/H1N1", зазначив Пальчевський.
Як повідомлялося раніше, 6 листопада в Києві почали роботу пункти для безкоштовного діагностування грипу та надання професійної консультативної допомоги жителям столиці.
Пункти створено за підтримки громадської ініціативи Народний штаб Кияни проти грипу та благодійного фонду Eurolab.







