Янукович: Луценко в МВС не працює

Янукович: Луценко в МВС не працює
Корреспондент

"Що стосується призначення його виконуючим обов'язки - це порушення закону і про це сказав київський окружний адміністративний суд і зараз пан Луценко не має ніякої посади", - наголосив лідер ПР в ефірі телекомпанії 1 +1 31 січня.

У зв'язку з цим Янукович зазначив, що Луценко не в праві керувати відомством. "Він (Луценко) не має ніякого права сьогодні давати будь-які накази у МВС ... Він в МВС не працює", - сказав політик.

На його думку, Луценко не має права обіймати посади в МВС, тому що у нього немає відповідної професійної підготовки.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр Юлія Тимошенко назвала Луценка легітимним виконуючим обов'язки міністра внутрішніх справ.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK