Наступний саміт країн Центральної Європи пройде в Києві

Наступний саміт країн Центральної Європи пройде в Києві
Reuters

Про це сказав ПрезидентУкраїни Віктор Янукович у заяві для преси сьогодні у Варшаві.

Глава держави розповів,що сьогодні в ході саміту Україна отримала пропозицію провести наступний саміту Києві, і, за словами Януковича, він погодився на цю пропозицію. Після цьоговін вніс її на розгляд саміту і в кінці сьогоднішнього дня президенти, якібрали участь у саміті, одноголосно її підтримали.

За словами Януковича, цейсаміт мав би відбутися в Києві в травні або червні. Остаточне рішення щодо дати,як і щодо порядку денного зборів, буде узгоджуватися на рівні МЗС.

Янукович зазначив, що цейсаміт буде проходити в Києві фактично напередодні проведення в Україніфінальної частини чемпіонату Європи з футболу.

У свою чергу, президентПольщі Броніслав Коморовський вважає проведення наступного саміту ЦентральноїЄвропи в Києві важливим для євроінтеграції Україні.

Він повідомив, щоучасники нинішнього саміту підтримали ідею подальшого розширення ЄвропейськогоСоюзу, зазначивши, що серед найактивніших лобістів євроатлантичної інтеграціїповинні бути країни, які самі нещодавно вступили в ЄС і НАТО.

"Головна думка, щопотрібно підтримати надії і зусилля з обох сторін - як зацікавлених (вєвроінтеграції) держав, так і Євросоюзу - у справі подальшого розширення наСхід і на територію колишньої Югославії", - сказав він.

"Це суттєво з точкизору європейської спрямованості України та польських зусиль для підтримки тихцілей, які стоять перед Україною", - додав Коморовський.

Як повідомлялося,Янукович запевняє, що Україна виконає план дій з Європейським Союзом щодолібералізації візового режиму до вересня поточного року.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK