Ляшко розповів, чому Мартинюк його душив
"І в Прилуках на маслозаводі,і в Києві будівельникам, і десяткам тисячам людей, які не отримують зарплату повсій країні, я обіцяв, що коли буде в мене можливість, я обов'язково звернусядо органів державної влади з проханням вжити заходів для негайної виплатизарплати . І ось коли розглядався законопроект про відповідальність роботодавцяза невиплату зарплати, я підійшов до головуючого на сесії Адама Мартинюка іпопросив його дати мені одну хвилину часу, щоб звернутися до Президента,прем'єр-міністра з проханням, щоб людям виплатили зарплату", - повідомивЛяшко .
"Мені Адам Мартинюк сказав, щоне дасть, оскільки я не маю права виступати. Я йому сказав буквально наступне:Адам Іванович, Христом Богом прошу тебе, дай мені одну хвилину часу. Сотнілюдей сидять без зарплати, їхнім сім'ям жерти нічого, а ти мені тут хвилину недаєш. Він мені знову говорить: Ні, не дам", - дослівно передав діалогукраїнський депутат.
"Тоді я йому відповівбуквально наступне: Я розумію, чого ви не даєте мені навіть хвилини виступитина захист людей, бо ви вчасно отримуєте заробітну плату, ви живете на державнійдачі, ви не платите комунальних платежів, тому вас не хвилюють проблеми людей,тому я вам, фарисею, обіцяю, що якщо я прийду до влади, я заберу у вас і дачу,і пенсію, яку ви незаконно заробили, оскільки саме внаслідок вашої діяльностімільйони людей по всій країні не отримують зарплати, їм немає за що годуватисім’ї". Після цього він схопив мене за горло", - розповів Ляшко.
"Цікаво, як відреагував головапарламенту на цю поведінку Мартинюка. Він сказав, що заздрить Мартинюку в тому,що не був на його місці, коли той мене душив. Очевидно, Володимир Литвин такожзаздрить генералу Пукачу, який задушив Гонгадзе по команді колишніх керівниківдержави. Але я хочу сказати: всіх не передушити! І я як стояв, так і будустояти на сторожі інтересів українського народу, на сторожі роботяг, за якихмайже ніхто не замовить слова", - стверджує він.
Як повідомлялося, 18 травня назасіданні парламенту Олег Ляшко вимагав надати йому слово під час обговоренняодного з законопроектів. Однак Мартинюк не зробив цього, оскільки той не записавсядля участі в обговоренні цього питання.
Ляшко підійшов до президіїпарламенту, щоб висловити обурення діями віце-спікера, назвавши його"фарисеєм". Мартинюк обурився діями Ляшка, схопив його за шию і силоюперекинув у президію. Депутат впав у президії, однак у цей момент депутати фракціїКПУ і Партії регіонів втрутилися в ситуацію і розборонили чоловіків. Депутатививели Ляшка з президії на його робоче місце.
Також 20 травня повідомлялося, щодепутат Олександр Чорноволенко (НУ-НС) попросив голову Верховної РадиВолодимира Литвина, генпрокурора Віктора Пшонку та міністра юстиції ОлександраЛавриновича розібратися в ситуації з "замахом на життя" народногодепутата Олега Ляшка.








