Польща відкриє в Україні 12 візових центрів
Зокрема, 16 грудня такийпункт буде відкрито у Тернополі, 22 грудня - у Рівному, 27 грудня - у Луцьку.
Крімтого, 20 січня вони будуть відкриті в Дніпропетровську і Донецьку, 27 січня - уХаркові, 10 лютого - в Києві. Уберезні вони відкриються в Одесі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці та Криму (уСімферополі або Севастополі).
Засловами Вольського, ці об'єкти стануть додатковими пунктами для прийому заявокна отримання віз, але не скоротять час їх розгляду. Віннаголосив, що рішення про видачу віз, як і раніше, будуть прийматися вконсульстві.
Адміністративніфункції з надання послуги прийому анкет буде виконувати індійська компанія VFSGlobal.
ПредставникVFS Global Шрінараян Санкаран повідомив, що в цих пунктах громадяни зможутьподати заявку на отримання візи, супровідні документи, сплатити візовий збір,оформити страховку, необхідну для отримання візи, сфотографуватися.
Дляпризначення часу подачі документів безпосередньо в центрі заявнику необхіднобуде попередньо записатися або на веб-сайті центру, або за допомогою дзвінка вcall-центр.
ПредставникVFS Global додав, що заявник в будь-який час зможе перевірити статус своєїзаявки, а коли віза буде готова, він отримає смс про це на мобільний телефон.
"Платаза надання усіх послуг складе 225 грн, включаючи всі податки", - сказавпредставник VFS Global, яка вже співпрацює з 14 дипломатичними місіями вУкраїні.
Візовіцентри працюватимуть з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 12:00 і з 12:30 до15:00. Засловами Санкарана, час розгляду заявки залежить від консульства - від трьох досеми днів. "Увізовому центрі ми намагаємося, щоб аплікант не чекав більш ніж 15-20 хвилиндля подачі заявки на отримання візи", - сказав він.
РанішеВольський повідомляв, що Польща має намір відкрити в Україні сім візовихцентрів.






