Мільярдер Новинський, який балотується у Криму, обіцяє «боротися за Митний союз»

Мільярдер Вадим Новинський, який є кандидатом у депутати Верховної Ради по 224 округу в Севастополі, заявив, що боротиметься за російську мову як другу державну мову, а також за вступ України до Митного союзу.
Мільярдер Новинський, який балотується у Криму, обіцяє «боротися за Митний союз»
Новий регіон

«Я готовийвідповідати за свої слова і вчинки. Можу Вас запевнити, що боротимуся за Митнийсоюз і голосувати за прийняття другої державної мови», - заявив Новинськийвідповідаючи на запитання читачів Нового регіону.

Крім того, він невідповів чітко на запитання про те, чи вступить до лав Партії регіонів у разіперемоги на виборах. «Що стосується входження або невходження в якусь партію,то на сьогоднішній день я безпартійний», - зазначив він.

Один з читачівпоцікавився, чи правда, що у Новинського були проблеми з правоохороннимиорганами Росії. Крім того, у мільярдера запитали, чи має він право балотуватисяв український парламент.

«В Україні япостійно проживаю з середини 90-х років. Останні кілька років міцно осів у Севастополі.Переїхав сюди у зв’язку з розвитком бізнесу. Україна мені дала дуже багато  як людині. Щоб повноцінно брати участь у життікраїни, наприклад, мати право голосу на виборах, референдумі, необхідно бути їїгромадянином», - заявив він.

«Що стосуєтьсяпроблем з правоохоронними органами РФ, то я їх ніколи не мав. Українськезаконодавство дозволяє мені балотуватися у народні депутати. Інакше Центральнавиборча комісія ніколи б не зареєструвала мене кандидатом у депутати ВерховноїРади від Севастополя», - додав Новинський.

Як відомо, Новинськийє главою наглядової ради компанії Смарт-холдинг. У Севастополі Новинськомуналежить Балаклавське рудоуправління, на місці якого можуть побудувати курортBalaklava Green. Крім того, Новинський спонсорує футбольну команду Севастополь,яка пробилася у прем’єр-лігу.

Нагадаємо,минулого року Новинський отримав від Президента Віктора Януковича громадянствоУкраїни. Згідно з останнім рейтингом мільярдерів Forbes, Новинський займає792  місце, його статок оцінюється у $1,9 млрд.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK