Рабини Європи засудили використання Вірменією теми Голокосту з метою дискредитації Азербайджану

Рабини Європи засудили використання Вірменією теми Голокосту з метою дискредитації Азербайджану
Открытые источники

86 духовних авторитетів іудаїзму в Європі, Америці та мусульманських країнах виступили проти використання політиками Вірменії теми Голокосту з метою демонізації Азербайджану.

Про це пише Уніан.

50 рабинів, які представляють найбільше об'єднання іудейських релігійних діячів (Rabbinical Center of Europe), надіслали 6 вересня листи до прем'єра і президента Вірменії. Вони вимагали «негайно і повністю» припинити використання теми Голокосту вірменською пропагандою «задля досягнення будь-яких політичних цілей».

Рабини Європи висловили «глибоке розчарування співпрацею уряду Вірменії з керівництвом Ісламської Республіки Іран – країни, яка безперестанку відкрито та публічно закликає до знищення єдиної єврейської держави у світі – Ізраїлю».

У свою чергу, американська асоціація The Israel Heritage Foundation, створена тими, хто пережив Голокост, наголошує: «Ми не схвалюємо їх спроби щоразу використовувати «Голокост» при обговоренні ситуації в Карабахському регіоні, і ми твердо заявляємо, що будь-які порівняння з Голокостом необґрунтовані. і невиправдані».

Видання Jüdisches Europa зазначає, що проведення аналогій між нацистською політикою «остаточного вирішення єврейського питання» та ставленням Азербайджану до вірмен у Карабаху, як це робить прем'єр Вірменії, є абсолютно безпідставним.

Рабин Відня Ар'є Фолгер звинуватив у політизації гуманітарної допомоги французьких політиків, які наприкінці серпня намагалися проїхати з Вірменії до Карабаху без погодження з Баку.

Серед європейських духовних авторитетів іудаїзму, що виступили проти методів вірменської пропаганди та демонізації Азербайджану, виділяються: голова Рабинського суду Федерації синагог Британії Ліхтенштейн, Головний рабин Голландії Якобс, Головний рабин Польщі Шудріх, Головний рабин Словаччини Майес, Головний рабин Болгарії Саламон, Головний рабин Молдови Зальцман і багато інших. Разом із єдиновірцями Європи виступили і священнослужителі юдаїзму України, які вже понад 1,5 року потерпають від атак іранських дронів: головні рабини Львова, Житомира, Ужгорода, а також голова іудейської релігійної громади Одеси.

 

 

 

 

 

 


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK