Реклама Срібні сережки — головний тренд року

Срібні сережки — головний тренд року
Фото рекламодателя

Срібні прикраси знову в центрі уваги моди. На показах моди осені-зими 2023 року срібні аксесуари заявили про свою актуальність, змістивши акцент із золотих виробів. Тому срібні сережки стануть чудовим вибором для подарунку на Новий Рік або день народження в найближчому майбутньому. Вони є універсальним подарунком, що не потребує знання розміру. А ось які саме срібні сережки будуть наймоднішими в прийдешньому сезоні розповімо в цій статті.

Срібні сережки та скульптурні рішення

Масивністю вже нікого не здивуєш, тому стилісти пішли далі. Трендові срібні сережки мають бути об'ємними, мати абстрактний декор і символічне значення. На показах моди цей тренд легко реалізувати, але як його впровадити в повсякденне життя, щоб можна було носити будь-коли та будь-де? Розгляньте скульптурні моделі, але не надто великі. Скульптурністю може виступати:

  • ланцюжок (кілька великих ланок);
  • поєднання великих каменів;
  • символічна прикраса (наприклад, птах, квітка, зірка) великого розміру;
  • геометричні форми як основа виробу.

Срібні сережки підвіски з об'ємним декором

Підвіски давно стали класикою ювелірних виробів. Особливо, якщо завдання знайти аксесуар для вечірнього образу. Сучасні стилісти пропонують широкий асортимент підвісок, але цього сезону справжнім трендом стануть срібні сережки з об'ємною підвіскою. Це інше переосмислення першого тренду. Підвіска може мати символічну або абстрактну форму. Ключовий момент — об'єм. Найдорожче рішення, якщо декором виступатиме натуральний самоцвіт. Великий камінь сильно вплине на вартість аксесуара. Однак можна знайти більш бюджетні рішення, наприклад, срібні сережки з підвіскою у вигляді великих куль.

Срібні сережки з кольоровим декором

Якщо стежите за ювелірною модою, то вже знаєте, що цього сезону на нас чекає тренд на кольорові камені. Однак, коли ми говоримо про срібні сережки, то підійде будь-який кольоровий декор. Це не обов'язково мають бути натуральні самоцвіти. Також актуальними будуть різноколірні синтетичні кристали або емаль. Якщо шукаєте аксесуар на кожен день, то акуратні моделі з топазом або смарагдом будуть трендовим рішенням. Якщо завдання знайти вечірню прикрасу, подивіться моделі з об'ємним поєднанням натуральних самоцвітів або креативні рішення з емаллю.

Срібні сережки кафи

Ще п'ять років тому кафи були вибором сміливих і яскравих особистостей, проте ювелірна мода мінлива, а дизайнери пропонують найрізноманітніші моделі в різних втіленнях. Якщо кілька років тому простіше було знайти кафи з драконом, то зараз величезне розмаїття акуратних і красивих моделей. Тепер є срібні сережки, які можуть сховатися за волоссям або мати цікавий декор у вигляді квіточок чи геометрії. Стильна порада від нас — спробуйте поєднувати різні кафи в одному образі. Наприклад, на верхню частину — два маленьких вироби з квіточками, а на нижню — цікаву гілочку. Це цікаве і незвичайне рішення для вечірнього образу, яке дуже просто реалізувати.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK