Буш визначив дату прощального телезвернення до нації

Буш визначив дату прощального телезвернення до нації
Reuters

Про це повідомило в понеділок Associated Press із посиланням на прес-службу Білого дому.

Телезвернення Буша, зміст якого поки не розкривається, триватиме 10-15 хвилин. Слово, яке Буш виголосить у Східному кабінеті Білого дому, транслюватимуть більшість американських телеканалів. У Білому домі Буш виступатиме перед невеликою аудиторією, що складається із спеціально запрошених людей, які виявили особливу доблесть в різних сферах. Точний час виходу в ефір звернення Буша буде повідомлено пізніше.

Прес-секретар Білого дому Дана Періно розповіла, що при підготовці прощального звернення Буш вирішив не відступати від традиції, "зосередившись на завданнях, які в найближчому майбутньому слід вирішити американському народу". Буш, за її словами, також спробує знову довести правильність ряду кроків, вжитих його адміністрацією. При цьому він не торкатиметься питань, що викликали найбільш гостру полеміку в ході передвиборчої кампанії. Прес-секретар Білого дому також повідомила, що Буш має намір побажати удачі Бараку Обамі, який заступає на посаду президента США.

Крім того, вона зазначила, що це слово аж ніяк не буде "лебединою піснею". За її словами, чинний глава держави дивиться виключно у майбутнє.

Телезвернення, що заплановано на 15 січня, стане передостанньою публічною промовою, яку Буш виголосить, перебуваючи на посаді президента. Наступного разу він виступить лише 20 січня - на церемонії інавгурації Барака Обами.

Нагадаємо, Білл Клінтон та ряд інших президентів перед тим, як покинути Білий дім, також виступали із подібними зверненнями.

Як повідомлялося, 12 січня американський президент Джордж Буш, який покине свій пост 20 січня, підбив підсумки президентства на прес-конференції в Білому домі.

Напередодні у Вашингтоні пройшла репетиція урочистостей з нагоди вступу Барака Обами на посаду глави адміністрації США.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK