Мексиканські ЗМІ повідомляють про погіршення здоров'я Фіделя Кастро

Мексиканські ЗМІ повідомляють про погіршення здоров'я Фіделя Кастро
novosti.err.ee

Напередодні президент Венесуели Уго Чавес 11 січня заявив, що "більше ніколи не побачимо Фіделя на публічних заходах, і він залишиться тільки в нашій пам'яті". Уго Чавес запевнив, що кубинський лідер завжди житиме навіть після своєї фізичної смерті.

Екс-глава кубинської держави впродовж останніх чотирьох тижнів не опублікував жодної статті, що стали вже традиційними з березня 2007 року, на найважливіші міжнародні теми, і це незважаючи на те, що за цей період Кубу було прийнято до Групи Ріо і відзначалася 50 річниця кубинської революції, пише видання.

Остання стаття Кастро вийшла 15 грудня 2008 року, а 1 січня в офіційній пресі було опубліковано його привітання із 16 слів, що не відповідає його манері письма, стверджує видання.

Останню фотографію Фіделя Кастро опубліковано 18 листопада минулого року після зустрічі з лідером Китаю Ху Цзіньтао. Пізніше Острів Свободи відвідав російський президент Дмитро Медведєв, який також зустрічався з Кастро, але жодних фотографій вже не було опубліковано, а лідери Панами та Еквадору навіть не змогли його побачити, нагадує газета.

У липні 2006 року 80-річний Фідель Кастро переніс термінову хірургічну операцію у зв'язку із кровотечею в кишечнику. Відтоді він перебуває під наглядом лікарів, не виступає на публіці, однак регулярно публікує статті в кубинських ЗМІ.

19 лютого 2008 року Фідель Кастро відмовився від посади президента на користь свого молодшого брата Рауля.

Поделись:

Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK