У Польщі створили жіночий кабінет міністрів

У Польщі створили жіночий кабінет міністрів
europarl.europa.eu

Прем'єр-міністр тіньового кабінету, першийпольський єврокомісар, професор Данута Хюбнер перед засіданням жіночого урядузаявила, що цей орган не є опозицією стосовно чинної влади.

"Ми не опозиція, а конструктивна сила,мета якої переконати політиків у тому, щоб знайти достатньо жінок для своїхвиборчих списків. Це зовсім не проблема, треба лише як слід пошукати", -сказала Хюбнер.

У січні нинішнього року президент ПольщіБроніслав Коморовський підписав закон, згідно з яким для участі у виборах всіпартії зобов'язані мати у списках кандидатів щонайменше 35% жінок.

Серед міністрів тіньового уряду - ЙолантаКваснєвська, дружина колишнього президента Польщі Олександра Квасневського, якапогодилася очолити зовнішньополітичне відомство, а також колишні міністри,наукові та культурні діячі.

У створеному Конгресом жінок кабінетіз'явилося також нова інституція - Міністерство світської держави, якавідповідає за реальне відділення церкви від держави, - повідомляє РадіоСвобода.Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK