Сьогодні Стросс-Кан постане перед судом
Раніше передбачалося, що він має постати перед судомне раніше, ніж 18 липня.
За даними агентства Ассошіейтед Прес, Стросс-Кан вп'ятницю може домогтися пом'якшення умов свого звільнення під заставу іутримання під домашнім арештом.
Домініка Стросс-Кана було затримано 14 травня внью-йоркському аеропорту імені Кеннеді незадовго до вильоту в Париж. Главу МВФ узяли під варту після того, як покоївка готелю Sofitelзаявила, що він намагався її зґвалтувати. Стросс-Кану висунулизвинувачення в примусі до сексуального акту, спробі зґвалтування і незаконномупозбавленні волі.
20 травня Стросс-Канавипустили під заставу в 1 млн доларів і страхову заставу в розмірі 5 млндоларів. Адвокат колишнього глави МВФ заявив, щойого підзахисний не визнає себе винним у сексуальних домаганнях, і його будевиправдано.







