В Індонезії зійшов зсув, є жертви

Щонайменше троє людей загинули в результаті зсуву в столиці східної індонезійської провінції Папуа місті Джаяпура.
В Індонезії зійшов зсув, є жертви
Reuters

"Тіла вдалося витягти з-підобвалу, але люди вже були мертвими", - заявив офіційний представникполіції Папуа І Геде Сумерта Джая.

Причиною обвалу стали проливнідощі, що тривали більш ніж добу і викликали повінь у Джаяпурі.

Зазначимо, що екологи пояснюютьпочастішання в останні роки подібних стихійних лих активною вирубкою лісівнавколо нечисленних населених пунктів на індонезійській половині другого завеличиною острова світу - Нової Гвінеї.

Нагадаємо, кількома тижнями ранішев Індонезії також зійшов гігантський зсув - під шаром бруду поховані десяткилюдей.

Зсуви, землетруси і повеніщорічно забирають в Індонезії життя тисяч людей. Так, у жовтні 2008 року врезультаті сходження зсуву на острові Сулавесі загинули 25 гірників. У липні2007 року жертвами повеней і зсувів на цьому острові стали більш як 130 осіб.


Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK