Переключиться на мобильную версию

Виплата депозитів: НБУ підсилює контроль над банками

Назад к разделу Финансы
Національний банк України посилює контроль за виконанням банками своїх зобов'язань перед вкладниками.
НБУ посилює контроль над банками
НБУ посилює контроль над банками
podrobnosti.ua

"Посилити контроль за виконанням банками своїх зобов'язань перед вкладниками за всіма типами договорів із залучення коштів у будь-якій валюті в разі настання терміну завершення зобов'язань і застосовувати адекватні заходи впливу до банків, які затримують виплату депозитів", - зазначається в розпорядженні банку.

Також в постанові звертається увага керівників банків на важливість консультування та надання допомоги клієнтам і вкладникам при виникненні проблемних питань.

Крім того, постановою пом'якшується вимоги до банків, які реорганізують.

Документом встановлюється, що для банків, реорганізованих у відповідності з постановою Про затвердження спеціального порядку здійснення заходів щодо фінансового оздоровлення банків (# 405 від 1 грудня 2008 року) на період до одного року: не застосовуються спеціальні значення економічних нормативів, які встановлені для спеціалізованих ощадних банків .

При цьому за такими банками може бути прийнято рішення щодо зменшення нормативу обов'язкового резервування за коштами в іноземній валюті.

Крім того, згідно документу, не застосовуються заходи впливу за порушення економічних нормативів до банку-правонаступника, загальні активи якого в результаті реорганізації шляхом злиття або приєднання збільшилися не менше ніж на 20%.

Постановою також передбачається можливість пролонгації терміну дії кредитів рефінансування на підставі обґрунтованого звернення банку-правонаступника.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь