Переключиться на мобильную версию

LG звільнить працівників своїх закордонних філій

Назад к разделу Финансы
Керівництво LG прагне уникнути скорочення робочих місць і зосередить зусилля на максимізації продуктивності та ефективності бізнес-процесів компанії, заявив керівник LG Нем Йонг.
Керівник LG Нем Йонг: компанія хоче уникнути скорочення робочих місць
Керівник LG Нем Йонг: компанія хоче уникнути скорочення робочих місць
reuters

"Склалися важкі умови для всіх гравців світового масштабу, - відзначив Нем Йонг. - Однак поки що не буде жодних скорочень робочих місць, хоча в ході реструктуризації виробничих підприємств за кордоном можуть пройти масові звільнення".

Ослаблення курсу південнокорейської нацвалюти позитивно позначилося на фінансових результатах LG - на відміну від її японських конкурентів, які постраждали в результаті подорожчання єни. Вона подешевшала до долара на 30% в 2008 році.

Однак це не врятувало компанію від чистого збитку в жовтні-грудні, що сталося вперше за 7 кварталів, оскільки попит на телевізори та мобільні телефони різко впав.

Виручка LG у доларовому вираженні скоротився в січні на 17%, падіння за підсумками року становитиме близько 20%, оголосив голова компанії.

У підрозділах LG Electronics по всьому світу працюють 82 тис. людей, 60% продукції компанії виробляють за межами Південної Кореї.

Крім скорочення витрат LG планує агресивну експансію в країнах, що розвиваються, в першу чергу в Китаї, на Близькому Сході, в Східній Європі і Південно-Східній Азії. Капітальні витрати збільшуватися не будуть, але на маркетинг та НДДКР може бути витрачено трохи більше коштів, ніж у 2008 році, щоб забезпечити розвиток бізнесу.

Акції компанії подешевшали у понеділок на 2,43%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь