Переключиться на мобильную версию

Ющенко знову скасував рішення Черновецького про підвищення комунальних тарифів

Назад к разделу Финансы
Президент України Віктор Ющенко знову підписав указ про скасування рішень голови Київської міської державної адміністрації про підвищення комунальних тарифів для юридичних осіб.
Ющенко знову підписав указ про скасування рішень Черновецького
Ющенко знову підписав указ про скасування рішень Черновецького
president.gov.ua

Як йдеться в указі, текст якого розміщено на сайті Президента, його підписано згідно із частиною восьмою статті 118 Конституції України, частиною другою статті 43 Закону України Про місцеві державні адміністрації.

Президент своїм указом скасував як такі, що суперечать частині четвертій статті 13 та частинам третій та четвертій статті 42 Конституції України, статті 25 Господарського кодексу України, пункту 2 статті 7, пункту 2 частини першої статті 20, частини третьої статті 31 Закону України Про житлово-комунальні послуги, статті 6 Закону України Про місцеві державні адміністрації, постанові Кабінету міністрів від 10 липня 2006 року Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги централізованого опалення і постачання гарячою водою, і є економічно необґрунтованими, неефективними за очікуваними результатами:

розпорядження голови Київської міської державної адміністрації від 5 лютого 2009 року Про затвердження тарифів на теплову енергію та встановлення, погодження тарифів на комунальні послуги централізованого опалення і постачання холодної та гарячої води і водовідведення холодної та гарячої води для інших споживачів;

розпорядження голови Київської міської державної адміністрації від 5 лютого 2009 року Про затвердження тарифів на теплову енергію та встановлення, погодження тарифів на комунальні послуги централізованого опалення і постачання холодної та гарячої води і водовідведення холодної та гарячої води для бюджетних установ в частині прирівняння підприємств, установ та організацій до бюджетних установ при застосуванні тарифів на теплову енергію, на комунальні послуги централізованого опалення і постачання холодної та гарячої води і водовідведення холодної та гарячої води.

Указ набирає чинності із дня його опублікування.

Нагадаємо, 16 січня на офіційному інтернет-сайті муніципальної газети Хрещатик було оприлюднено нові розпорядження голови КМДА від 25 грудня 2008 року про підвищення комунальних тарифів для юридичних осіб.

Голова КМДА Леонід Черновецький видав ці нові розпорядження замість раніше скасованих Президентом розпоряджень, згідно із якими тарифи на комунальні послуги було підвищено з 1 грудня 2008 року спочатку майже у 10 разів, а потім до 9 разів.

Згідно із новими розпорядженнями, підвищення тарифів повинно було відбуватися диференційовано для трьох груп споживачів. До першої групи, як раніше і передбачалося, входять творчі спілки, заклади спецхарчування (дитячі кухні), дитсадки, школи, бібліотеки, громадські благодійні організації, підприємства ритуальних послуг, музеї, хлібозаводи, окремі комунальні підприємства, але виключено зі списку клуби фітнесу, в другу групу - бюджетні організації, у третю - інші споживачі - юридичні особи.

3 лютого Президент указом скасував рішення голови КМДА про підвищення тарифів на комунальні послуги для юридичних осіб у столиці.

Зокрема, Ющенко скасував розпорядження Про погодження тарифів на комунальні послуги централізованого постачання холодної води та водовідведення холодної та гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів, і Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги централізованого опалення і постачання гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів.

5 лютого Черновецький підписав нові розпорядження про підвищення тарифів на комунальні послуги для бюджетних організацій та юридичних осіб, водночас, виділивши 427 столичних промислових підприємств, тарифи для яких прирівняв до бюджетних. Нові тарифи для них встановлено на рівні, що приблизно вдвічі вище тих. Які існували до першого підвищення в листопаді 2008 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь