Переключиться на мобильную версию

США висловили готовність допомогти Україні

Назад к разделу Финансы
Глава Держдепартаменту США Роберт Вуд заявив, що Сполучені Штати готові надати матеріальну допомогу Україні у зв'язку із економічною кризою.
Тимошенко на зустрічі з Байденом
Тимошенко на зустрічі з Байденом
tymoshenko.com.ua

"Водночас, я не можу зараз сказати, яке рішення буде прийнято. Я не можу давати жодних обіцянок, оскільки не володію інформацією про те, що вони вже звернулися до нас із запитом", - цитує Вуда Взгляд із посиланням на ІТАР -ТАРС.

Вуда попросили прокоментувати, повідомлення, що з'явилися в пресі, зокрема в американській газеті Wall Street Journal, про те, що Київ не зміг виконати ряд умов, які Міжнародний валютний фонд висунув для надання країні восени минулого року позики у розмірі 16,4 млрд доларів.

У зв'язку із цим МВФ, найімовірніше, призупинить переклад чергових траншів Україні в рамках даного кредиту. І Україна, що має брак коштів для стабілізації бюджету, була змушена попросити деякі країни про екстрену фінансову допомогу.

Як повідомив Вуд, "я знаю, що прем'єр-міністр Тимошенко звернулася із цим питанням до ряду держав". "Ми підтримуємо кредитну програму, яку узгоджено Україною з МВФ. І вважаємо, що Україна повинна напружено працювати, щоб забезпечити виконання цієї економічної програми", заявив дипломат.

На питання, де США, які самі зіштовхнулися із серйозною фінансовою кризою, знайдуть мільярди доларів для допомоги Україні, Вуд відповів: "Україна - важливий партнер для США. Тому ми розглянемо її запит, якщо він надійде".

Як повідомлялося, 7 лютого прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, перебуваючи в Мюнхені, заявила, що Росія дала згоду кредитувати Україну для покриття дефіциту держбюджету.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь