Переключиться на мобильную версию

Вінський домовився про запуск експериментального поїзда

Назад к разделу Финансы
Скоро в Україні з'явиться експериментальний потяг з новим і сучасним інтер'єром, повідомили Корреспондент.net у прес-службі Укрзалізниці.
Вінському пообіцяли безкоштовно оформити поїзд в сучасному інтер’єрі
Вінському пообіцяли безкоштовно оформити поїзд в сучасному інтер’єрі
ljplus.ru


  
Так, відзначається в повідомленні монополіста, для Укрзалізниці цей експеримент буде безкоштовним, оскільки Міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський під час виставки постільної білизни та інвентарю, які будуть використовуватися в пасажирських поїздах, домовився з виробником-постачальником ТОВ Спектр А про оформлення цілого поїзда за рахунок самого ж виробника.

"Це найкращий варіант, коли все це буде виконано й люди зможуть дати свою оцінку. Громадська думка буде для нас сигналом: чи задоволені пасажири чи ні ", - зазначив міністр.

Варто відзначити, що під час виставки Міністру транспорту та зв'язку Йосипу Вінському, Генеральному директору Укрзалізниці Михайлу Костюку та начальнику Південно-Західної залізниці були продемонстровані кращі зразки постільної білизни, подушок, матраців від 40 провідних виробників-постачальників України.

Між тим, Костюк зазначив, що виставка, - це не тендер: "Ми хочемо подивитися, що нам пропонує ринок, насамперед український виробник. Ми маємо можливість оцінити і дати пропозиції до зміни певної продукції, вибрати оптимальну модель, яка буде задовольняти нас. І ми хочемо побачити самого виробника ".

У свою чергу Вінський заявив, що "Ми домовилися з виробниками шукати шляхи, які дозволять вийти на нові якісні стандарти - які будуть задовольняти, перш за все, людей. Потім вже буде конкуренція не тільки цінова, але й постачальники будуть пропонувати більш якісну продукцію для вагонів і пасажирів ".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь