Переключиться на мобильную версию

Україна звернулася до 14 країн про надання їй кредиту - МЗС

Назад к разделу Финансы
Україна звернулася до більш ніж 14 країн про надання їй кредиту для боротьби з фінансово-економічною кризою.
Україна звернулася до 14 країн про надання їй кредиту - МЗС
Україна звернулася до 14 країн про надання їй кредиту - МЗС
tsn.ua

Про це повідомив під час прес-клубу в МЗС директор департаменту економічної співпраці Павло Султанський.

Як заявив Султанський, "ми звернулися до міжнародних фінансових організацій, включаючи, Європейський інвестиційний банк, Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку. Ми звернулися до низки країн світу, які потенційно, на нашу думку, могли б надати ті або інші ресурси для подолання тих або інших аспектів фінансової кризи в Україні".

За його словами, Україна, зокрема, звернулася із проханням про кредитну допомогу до Австралії, Великобританії, Канади, Кувейту, Нідерландів, Норвегії, Німеччини, Сінгапуру, ОАЕ, Ізраїлю, Італії, Швейцарії, Японії, Південної Кореї , тощо.  

Султанський зазначив, що зараз МЗС веде переговори із цими країнами на рівні експертів.

За його словами, перші результати консультацій засвідчили, що якихось окремих фондів або кредитних ресурсів для надання зовнішньої допомоги жодна із країн не має.

У той же час, сказав Султанський, деякі країни готові надати додаткові ресурси через міжнародні фінансові установи для того, щоб ці кошти надійшли в Україну. Але, за його словами, безпосередньо ще жодна країна не заявила про готовність надати кошти.

"Є перші результати, хтось сказав, що взагалі не налаштований  розглядати це питання, а з деяких країн ми отримали сигнали більш втішного характеру. Для них не закрите питання надання кредиту таким або іншим способом", - сказав він.

Тим часом, він заявив, що Україна не отримувала офіційної відповіді від Росії про можливість надання кредитної допомоги.  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь