Переключиться на мобильную версию

Два українські банки припинили співпрацю з Fitch

Назад к разделу Финансы
Два українські банки, Родовід банк і банк Кредит-Дніпро, заявили про припинення співпраці з міжнародним рейтинговим агентством Fitch Rating Аgency.

Як повідомили Корреспондент.net у банку Кредит-Дніпро, після підтвердження рейтингу на рівні В-Банк Кредит-Дніпро призупинив співпрацю з рейтинговим агентством Fitch.

"В умовах відсутності ринку міжнародних запозичень прийнято рішення продовжити роботу з одним із двох рейтингових агентств - Moody's", - зазначає Голова Правління Банку Кредит-Дніпро Павло Макаров.

Крім того, ще один український банк, Родовід банк, повідомив про припинення співпраці з міжнародним рейтинговим агентством Fitch Ratings Ltd.

"Цей крок зумовлений тривалою нестабільною ситуацією на міжнародних фінансових ринках і наміром Банку оптимізувати взаємодію з міжнародними рейтинговими агентствами", - йдеться у повідомленні банку.

Водночас, Родовід банк планує надалі співпрацювати з міжнародним рейтинговим агентством Moody's Investors Service у рамках укладеного договору і надавати агентству повну інформаційну підтримку.

Також, асоціація українських банків в офіційній заяві зазначає, що методика роботи рейтингового агентства Fitch потребує змін, оскільки при оцінці показників діяльності фінансових інститутів у країнах, що розвиваються, застосовуються "жорсткі вимоги розвинених ринків".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь